İçeriğe geç

Tugay Gök Pubg

You o Bgler, PUBG veya Plunkbat çağrıldığını görmüş olabilir. İnsanların tavuk yemeklerinin montajlarını ve videolarını görmüş olabilirsiniz. 1,5 milyon eşzamanlı oyuncusu olduğunu görmüş olabilirsiniz. Kazanan, ondan çıkan tavuk yemekleri hakkında bir şeyler duymuş bile olabilirsiniz. Yanlış bir isim ve şöhret için hızlı bir yükseliş göz önüne alındığında, PlayerUnknown’s Battlegrounds dünya üzerinde ne olduğunu açıklamaya geldik.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Nedir?
Tam başlık PlayerUnknown’ın Savaş Alanları olsa da, çoğu insan ona PUBG diyor, çünkü bu tamamen dilde bir başlık değil. Yazılı olarak, PC için Steam’de Erken Erişim başlığı – piyasaya sürülmeden önce satın alabileceğiniz ve oynayabileceğiniz bitmemiş bir oyun.

Oyunun kendisi Battle Royale (ya da H1Z1: Kill Kralı veya Açlık Oyunları) kavramını ele alıyor – bir adaya sallanan çok sayıda insan, kazanan son kişi. Bunu yapmak için, silah bulmanız, gördüğünüz insanları öldürmeniz ve tehlikelerden kaçınmanız gerekir. ArU 2 için bir mod olarak hayata başladı, PlayerUnknown’ın kendisi (Brendan Greene’nin çok daha mantıklı bir ismi var) kesin Battle Royale deneyimi olmak istediğini yarattı. Daha sonra, PlayerUnknown’ın Savaş Alanları üzerinde çalışmak üzere Bluehole Inc’e taşınmadan önce, H1Z1: Kill Kralı, zombi hayatta kalma oyunu H1Z1 için benzer bir konsept geliştirdi.

E diğerleri yalnız olacak ise ach maç, takımlar halinde olabilir bazıları, birbirlerine karşı yaklaşık 100 kişiyi birbirine düşürdü. Kazananlar prestijli ‘kazanan kazanan tavuk yemeği’ unvanını, kozmetik ürünler satın almalarını sağlayan oyun içi para birimlerinin üzerine alırlar.

T şapka en hemen hemen tüm orada kendisine – özel bir zombi odaklı mod varken, benzer bir yol izler. Bu sadelik oyunun başarısının anahtarıdır: Ted Forsyth, YouTube’daki PyrionFlax , hem oyuncu hem de flama olarak bunun ne kadar önemli olduğunu anlattı .

“Oyuncu Bilinmeyen’in Savaş Alanları – herkes bunu izleyebilir. Çok basit: yağmalayın, daire kapanıyor ve insanları öldürmek zorundasınız. DOTA’da, 108 kahramanınız var. Hepsi farklı. Farklı öğeler var. Eğer ayarlıyorsanız ve hiç DOTA oynamadıysanız, neler olduğunu gerçekten bilemezsiniz.

Tarih:Youtuber

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.